BORATYŃSKI (XIX w.) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret mężczyzny ze szmaragdowym sygnetem |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 86 x 67,5 cm 103 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "[nieczytelne]Boratyński" Lokalnie widoczne krakelury, zarysowania oraz pojedyncze ubytki warstwy malarskiej. Autorstwo obrazu prawdopodobnie można przypisać Emilowi Boratyńskiemu (1806/1810-1876) [zobacz biografię artysty] PRACA NIEDOSTĘPNA | |