CHROMY Bronisław

CHROMY Bronisław BIOGRAFIA

Żurawie

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 120 cm
109 x 129,5 cm (z oprawą)
PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- prezent od artysty.