TODE Brunon

TODE Brunon BIOGRAFIA

Przebudzenie paranoika (1987)

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 33 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "B. Tode 87"
Opisany na odwrocie: "BRUNON TODE | PRZEBUDZENIE PARANOIKA | 1987 | 41 x 33 | OLEJ"