Carl Heisler - Union BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z monogramem (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 53 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 29272, z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu; sygnowany "Union"; mechanizm dodatkowo zabezpieczony ramką ze szkłem koperta: kryta, numer 29272, złoto 14k dekiel zewnętrzny: z dekoracją w formie monogramu dekiel wewnętrzny: numer 29272, złoto tarcza: emaliowana, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Zegarek powstał przy współpracy firmy zegarmistrzowskiej Union Glocke oraz działalności jubilerskiej Carla Heislera. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |