Carl Heisler - Union

Carl Heisler - Union BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z monogramem (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:53 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 29272, z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu; sygnowany "Union"; mechanizm dodatkowo zabezpieczony ramką ze szkłem
koperta: kryta, numer 29272, złoto 14k
dekiel zewnętrzny: z dekoracją w formie monogramu
dekiel wewnętrzny: numer 29272, złoto
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

Zegarek powstał przy współpracy firmy zegarmistrzowskiej Union Glocke oraz działalności jubilerskiej Carla Heislera.

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY