CIECZKIEWICZ Edmund

CIECZKIEWICZ Edmund BIOGRAFIA

W górach zimą

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 69,5 cm
61 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E. Cieczkiewicz"