CIECZKIEWICZ Edmund

CIECZKIEWICZ Edmund BIOGRAFIA

Martwa natura z bukietem bzu i motylem

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 68 cm
66 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E. Cieczkiewicz"