Kolumna Zygmunta (2015)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 24,2 cm
38,2 x 29,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “2015 | E. DWURNIK”
Autorski opis na odwrocie.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]