Maki (2016)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:32,5 x 40,5 cm
39 x 46,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “2016 | E. DWURNIK”
Autorski opis na odwrocie.

Zobacz inne prace tego artysty w naszej ofercie galeryjnej [LINK]