Buczyna (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 24 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "2017 E. DWURNIK"
Opis autorski na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "BUCZYNA" | NR: XXIII-1456 | -7349"