Żółte tulipany (2016)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
Sygnowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK | "ŻÓŁTE TULIPANY" | NR: XXIII-1089 | - 6644"