Czerwone tulipany (2015)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:81 x 65 cm
85,5 x 69,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2015 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "E. DWURNIK | "CZERWONE TULIPANY" | NR: XXIII-785- | -5505"