Żółte tulipany (2016)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35,3 x 35,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK | "ŻÓŁTE TULIPANY" | NR: XXIII-1092 | -6647"