Kontrabasista (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
24 x 19 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "2017 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"