Erika (1978)

Technika:69,7 x 60 cm
80 x 70 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, sklejka
Sygnowany i opisany p.d.: "(ERIKA) | E. DWURNIK | 1978 | AMELSDIREN."

Praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.