Pomarańczowe tulipany (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
33,2 x 33,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | POMARAŃCZOWE | "TULIPANY" | NR: XXIII - 1378 - | - 7212"