Pomarańczowy tulipan (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 12,7 cm
24 x 19 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"