Pstrokate tulipany (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35,5 x 35,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK PSTROKATE | TULIPANY | NR: XXIII-1628 | -7574"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– zakup od artysty.