Żółty tulipan (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23,2 x 18,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany i datowany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– zakup od artysty.