DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pomarańczowe tulipany (2018) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 35 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2018 E. DWURNIK" Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | "POMARAŃCZOWE TULIPANY" | NR: XXIII-1634-7580" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – zakup od artysty. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |