Pomarańczowe tulipany (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
35 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | "POMARAŃCZOWE TULIPANY" | NR: XXIII-1634-7580"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– zakup od artysty.