DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kogut Wiesio (2007) |
| Technika: | tempera, akwarela, papier |
| Wymiary: | 32 x 24 cm 50 x 40,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK 07" Opisany l.d.: "Kogut Wiesio" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kogut Wiesio", "spis NR: 1856 | 32 x 24 cm | 4-5.XII.2007" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "11888") oraz opis techniki. | |