DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rotunda w Otwocku (2009) |
| Technika: | tempera, akwarela, papier |
| Wymiary: | 42 x 27,5 cm 60 x 43,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2009 | E.DWURNIK" Opisany l.d.: "ROTUNDA | OTWOCK" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Rotunda | w Otwocku", "25.04.-02.05. | 2009 | spis NR | 2126 | 42 x 27,5 cm" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "2374") oraz opis techniki. Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki. | |