DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków (dżokeje na Rynku Głównym) (2008) |
| Technika: | tempera, akwarela, papier |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 63 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "KRAKÓW | E.DWURNIK.2008" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków", "spis NR: | 2010 | 46 x 56 | 15-17.08.2008." Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12129") oraz opis techniki. Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki. | |