Kraków (dżokeje na Rynku Głównym) (2008)

Technika:tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "KRAKÓW | E.DWURNIK.2008"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków", "spis NR: | 2010 | 46 x 56 | 15-17.08.2008."
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12129") oraz opis techniki.

Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki.