DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ursynów (2004) |
| Technika: | tempera, akwarela, papier |
| Wymiary: | 18 x 24 cm 42 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2004 E. DWURNIK" Opisany l.d.: "URSYNÓW" Opisany tuszem na odwrocie: "Ursynów", "spis NR: 1192 | 46 x 55 | 31.I.2004 | 18 x 24 cm" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "18360") oraz opis techniki. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |