Katowice (2002)

Technika:akwaforta, akwatinta, technika własna, papier, E/A
Wymiary:34,5 x 44,5 cm (wymiary grafiki)
49,3 x 69,5 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "EDwurnik 2002"
Opisana ołówkiem l.d.: "E/A"; śr.d.: "Katowice"