Żółty tulipan (2015)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
24 x 19 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "E. DWURNIK"
Datowany p.d.: "2015"
Opisany na odwrocie: "E. DWUR- | NIK"