Miechów (2013) z cyklu "Podróże autostopem"

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:65 x 54 cm
78 x 67 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2013. E.DWURNIK"
Opisany l.d.: "MIECHÓW."
Opisany na odwrocie: "2013 | E. DWURNIK | MIECHÓW | NR: XI-1774-49|3"