Plac Zamkowy (2018)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
75,5 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2018 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI-895-7457"

Do obrazu dołączony autorski certyfikat podpisany przez Edwarda Dwurnika.