DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Mecz (1969) z cyklu Klatka |
Technika: | tusz, flamaster, papier |
Wymiary: | 50 x 35 cm 75,5 x 55,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "E. Dwurnik 69" Opisany śr.d.: "MECZ" Śr.d. pieczątka autorska z wpisanym ołówkiem numerem "2890" i datą "1969". Na odwrocie opis rysunku. Na odwrocie oprawy metka z opisem rysunku. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |