Czerwony tulipan (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23 x 18 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"