Kraków - Podgórze (2003)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:45,5 x 55 cm
72 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2003 E. DWURNIK."
Opisany p.d.: "KRAKÓW | PODGÓRZE"