Orzechy włoskie (2006)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 41 cm
48 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2006 E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "ORZECHY WŁOSKIE"
Opisany na odwrocie: "2006 | E. DWURNIK | Orzechy włoskie | NR: XXIII | 216"; "3582"