Kraków (2017) z cyklu "Podróże autostopem"

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
65,5 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | KRAKÓW | NR: IX.2281.6812"