Niebieski tulipan (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23 x 18 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "E. DWURNIK"