Granatowe tulipany (2016)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
44,5 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2016 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK | GRANATOWE | TULIPANY |
NR: XXIII - 931 - | - 5711"