DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Granatowe tulipany (2016) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 30 x 30 cm 44,5 x 44,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2016 E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK | GRANATOWE | TULIPANY | NR: XXIII - 931 - | - 5711" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |