Pomarańczowy tulipan (2016)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
26 x 21,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK"