Świnoujście (2007)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:73 x 49 cm
77 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2007 | E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "»ŚWINOUJŚCIE«"
Opisany na odwrocie: "2007 | E. DWURNIK | ŚWINOUJŚCIE | NR: IX - 1381 | 3811"