Bez tytułu (nr 377) (2017)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "E. DWURNIK | 2017 | 377 - 6784 | XXV | 7"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.
Fragment tekstu Apolonii Dwurnik z tego certyfikatu: "Obraz stanowi jedną z 12 części większej kompozycji abstrakcyjnej - wszystkie 12 elementów - obrazów - jest rozproszone po różnych kolekcjach. Ten ma numer 7".