DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (nr 377) (2017) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 40 x 30 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "E. DWURNIK | 2017 | 377 - 6784 | XXV | 7"
Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika. Fragment tekstu Apolonii Dwurnik z tego certyfikatu: "Obraz stanowi jedną z 12 części większej kompozycji abstrakcyjnej - wszystkie 12 elementów - obrazów - jest rozproszone po różnych kolekcjach. Ten ma numer 7". | |