Kontrabas (2011)

Technika:akryl, olej, płótno
Wymiary:81 x 65 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "2011 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2011 | E. DWURNIK | KONTRABAS | NR: XXIII - 445 | 4463"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.