Polak jak Murzyn (2006)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
61 x 52 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "POLAK JAK MURZYN"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2006 | E. DWURNIK | Polak jak Murzyn | NR: XXIII - 201 | 3481"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.