Plac Zamkowy (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
50 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "2018 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI - 885 - 7396"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.