MESJASZ Edward

MESJASZ Edward BIOGRAFIA

Wyprawa po chrust (1989)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
67,5 x 88 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EMesjasz 89"