TROJANOWSKI Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok z klasztoru w Czerwińsku (1916) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 18,7 x 24 cm 32,5 x 36,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "E. TROJANOWSKI 1916" Opisany na odwrocie l.g: "Na tej łez dolinie - | Wszystko przeminie! | Dobromil 16-4-91." Na odwrocie zachowana historyczna metka z salonu sprzedaży dzieł sztuki. Na odwrocie pieczęć lwowskiego składu papierów i przyborów piśmiennych Jana Bromilskiego. | |