TROJANOWSKI Edward

TROJANOWSKI Edward BIOGRAFIA

Widok z klasztoru w Czerwińsku (1916)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:18,7 x 24 cm
32,5 x 36,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E. TROJANOWSKI 1916"
Opisany na odwrocie l.g: "Na tej łez dolinie - | Wszystko przeminie! | Dobromil 16-4-91."
Na odwrocie zachowana historyczna metka z salonu sprzedaży dzieł sztuki.
Na odwrocie pieczęć lwowskiego składu papierów i przyborów piśmiennych Jana Bromilskiego.