MANDELBAUM Efraim

Efraim Mandelbaum - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Efraima Mandelbauma. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Efraima Mandelbauma na aukcję [kontakt]

MANDELBAUM Efraim
MANDELBAUM EfraimMANDELBAUM EfraimMANDELBAUM Efraim
Tytuł:Targ gęsi
Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 55 cm
57 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "MANDEL"
Widoczne zabrudzenie malatury.
Cena wywoławcza:1500 zł
złóż zlecenie