MANDELBAUM Efraim
Efraim Mandelbaum - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Efraima Mandelbauma. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac Efraima Mandelbauma na aukcję [kontakt]
| Tytuł: | Targ gęsi |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 55 cm 57 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "MANDEL" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |