WYROŻEMSKA Elżbieta

WYROŻEMSKA Elżbieta BIOGRAFIA

Martwa natura z bukietem i fajką

Technika:olej, płótno
Wymiary:99,5 x 81 cm
111,5 x 92,5 cm (z oprawą)
PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artystki.