NIETHE Eugen

NIETHE Eugen BIOGRAFIA

Wodospad w Weissbach

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 41 cm
75 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Eug Niethe"
Opisany na odwrocie: "Weissbachfall"
Obraz po konserwacji.