BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

W raju

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:64,5 x 50,5 cm
76 x 61 cm (wymiary z oprawą autorską)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"