BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Boże Narodzenie

Technika:akryl, płótno
Wymiary:58 x 46 cm
68 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.