BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Piekło

Technika:akryl, płótno
Wymiary:46 x 64 cm
56 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.