BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Jarmark (1999)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:69 x 79 cm
79 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.